Maciej Trybulec

Praktyk biznesu, mentor, mówca inspiracyjny. Ma ponad 27-letnie doświadczenie
w pracy w dużych korporacjach farmaceutycznych.
POZNAJMY SIĘ

Maciej Trybulec

Projekt bez nazwy-86

Maciej Trybulec

O mnie

Maciej Trybulec jest praktykiem biznesu. Ma ponad 27-letnie doświadczenie pracy w dużych, międzynarodowych koncernach. Przed odejściem z korporacji przez blisko 8 lat był  prezesem Sanofi Pasteur, a przez 2 lata odpowiedzialnym również za Ukrainę.

Jego szczególne zainteresowania dotyczą wyzwań, jakie stawiane są liderom
w czasach VUCA/BANI, rozwijanie umiejętności przywódczych, mogących sprostać czasom „permanentnej zmiany”, w których żyjemy. Wprowadzał w swojej organizacji innowacyjny sposób przywództwa,  koncentrując się przede wszystkim na rozwoju swoich pracowników, inspirowaniu, budowaniu współpracy opartej na zaufaniu i partnerstwie, osiągając przy tym znakomite efekty biznesowe. Członek strategicznego projektu Global Leadership w ramach Sanofi.

Ponadto od 6 lat trener oraz mentor polskich i zagranicznych managerów. Prowadzi treningi dotyczące przywództwa w czasach zmiany, sztuki wystąpień publicznych, storytellingu, a także budowania bezpieczeństwa psychologicznego w firmie. Jest certyfikowanym coachem z tego obszaru przez Fearless Organization.  Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, wykładowcą w ThinkTank.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie. Doktor  nauk medycznych tej uczelni, stypendysta  William Harvey Research Institute w Londynie oraz Temple University w Filadelfii, gdzie realizował swój doktorat.

Contact

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji
na temat naszego warsztatu.

Porozmawiajmy o Projekcie

Porozmawiajmy o Pomysłach

Poszukajmy rozwiązań

Contact