Paweł Motyl

Jeden z czołowych europejskich ekspertów w zakresie przywództwa i podejmowania decyzji.
POZNAJMY SIĘ

Paweł Motyl

pawel-motyl.jpg

Paweł Motyl

O mnie

Jeden z czołowych europejskich ekspertów w zakresie przywództwa i podejmowania decyzji. Pasjonat zaawansowanych technologii oraz ich wpływu na strategie konkurowania firm oraz na efektywność zespołów i liderów. 

W 2021 roku jako pierwszy Polak trafił na listę TOP30 Global Gurus, w dwóch kategoriach jednocześnie: uznany został za światowy nr 5 w zakresie wsparcia szybko rosnących firm oraz za nr 16 w zakresie modelowania kultury organizacyjnej.

Autor książki “Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji”, która w zaledwie cztery tygodnie stała się bestsellerem HBR Polska i doczekała się tłumaczeń na wiele języków, m. in. w 2019 roku wydana została w USA, a w 2020 w Rosji, Chinach i Grecji. Jego najnowsza książka to wydany w listopadzie 2020 roku „Świat Schrödingera. Kronika nieprzewidywalnej przyszłości”.

W październiku 2016 roku został wybrany z ponad 16 tys. kandydatów do elitarnej globalnej grupy ekspertów Marshalla Goldsmitha; wspólnie z nim udział w tym przedsięwzięciu biorą również: dr Jim Kim, były prezydent Banku Światowego, Alan Mulally, legendarny były prezes Ford Motor Corporation czy Aicha Evans, wiceprezes Intel Corporation. W listopadzie 2019 roku Paweł został zaliczony do grona Leading Global Coaches podczas Gali Thinkers50 w Londynie. 

W 2005 roku ukończył program trenerski w McClelland Center w Bostonie, a w 2015 roku uzyskał certyfikat executive coacha w Stakeholder Centered Coaching™. W 2018 roku ukończył Executive Program na Singularity University w Dolinie Krzemowej, uczestniczy też w projekcie Leadership Accelerator w San Francisco. W lutym 2021 roku ukończył program Minds and Machines, opracowany przez Massachusetts Institute of Technology.

Jest cenionym mówcą inspiracyjnym, pracuje jako doradca wiodących firm w Europie, Ameryce Północnej oraz w Azji, prowadzi warsztaty i szkolenia dla właścicieli firm i dla managerów najwyższego szczebla. Występował na konferencjach z takimi speakerami jak: dr Marshall Goldsmith, prof. Dave Ulrich, prof. Andrew McAfee, prof. Joseph Badaracco czy prof. Heike Bruch. 

Przez ponad 8 lat pracował w firmie konsultingowej Hay Group początkowo jako konsultant, następnie jako lider zespołu doradczego Diagnostics w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2006 roku dołączył do firmy executive search SpenglerFox, gdzie odpowiadał za wyniki i rozwój warszawskiego oddziału. W latach 2007¬2014 pełnił funkcję dyrektora generalnego ICAN Institute, wydawcy magazynu HBR Polska. 

Wolny czas dzieli pomiędzy gotowanie, enologię oraz wyprawy wysokogórskie w Himalajach, Pamirze i Kaukazie.

Contact

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji
na temat naszego warsztatu.

Porozmawiajmy o Projekcie

Porozmawiajmy o Pomysłach

Poszukajmy rozwiązań

Contact