Rob Kaiser

POZNAJMY SIĘ

Rob Kaiser

Projekt bez nazwy-111

Rob Kaiser

O mnie

Dzisiejsi liderzy stoją w obliczu świata bezprecedensowych zakłóceń. Rob poświęcił swoją karierę ocenie, selekcji i rozwojowi liderów, którzy budują lepsze kultury i osiągają lepsze wyniki pomimo chaosu ciągłych zmian.

Na początku swojej kariery w Center for Creative Leadership, Rob uczestniczył w przełomowych badaniach, które doprowadziły go do wniosku, że wszechstronność jest kluczem do skutecznego przewodzenia w przełomowym świecie. Jako partner w firmie Kaplan DeVries Inc. zajmującej się rozwojem kadry kierowniczej, stworzył innowacyjne metody oceny przywództwa i wraz ze swoimi współpracownikami był pionierem dogłębnego, wewnętrznego podejścia do rozwoju kadry kierowniczej najwyższego szczebla. Jako założyciel Kaiser Leadership Solutions, Rob stworzył zestaw narzędzi – opatentowany Leadership Versatility Index 360, Progress Report i Integrated Personality Summary – aby pomóc managerom stać się wszechstronnymi liderami, których potrzebują ich organizacje.

Obecnie Rob szkoli trenerów, edukatorów kadry kierowniczej i specjalistów ds. talentów w zakresie korzystania z zestawu narzędzi, które wykorzystuje również w swojej własnej praktyce oceny kadry kierowniczej, coachingu liderów oraz projektowania i dostarczania programów rozwoju przywództwa dla jednych z najbardziej znanych firm na świecie.

Oprócz praktyki konsultingowej Rob prowadzi również badania, publikuje artykuły, pisze książki i wypowiada się na temat ważnych kwestii związanych z przywództwem w prasie biznesowej i na wydarzeniach na całym świecie.

Contact

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji
na temat naszego warsztatu.

Porozmawiajmy o Projekcie

Porozmawiajmy o Pomysłach

Poszukajmy rozwiązań

Contact